Naszeblogi.pl czy naszeblAgi.pl – czyli jak administracja tego serwisu chroni oszczerców przed zdemaskowaniem i knebluje demaskujących oszczerstwa

Naszeblogi.pl czy naszeblAgi.pl? BlAgi rzecz jasna dla polskich gojów ...

Chcąc sprostować kłamstwa Szmidta szerzone na portalu naszebloAgi.pl napisałem krótką informację dla czytelników, gdzie mogą znaleźć tekst, w którym wykazano kłamstwa, oszczerstwa i antypolską działalność pana Szmidta. Reakcja pana Szmidta sprowadziła się do kolejnej porcji oszczerstw, którą przytaczam i demaskuję poniżej. Czytelnikowi pozostawiam do rozważenia, czy osoba tak lekceważąca sobie prawdę i czytelnika może być katolikiem, "konserwatystą etycznym" i zwolennikiem "kultury łacińskiej" jakim się pan Szmidt mieni, by naganiać Polaków do Judeopolonii. Czyżby po raz kolejny – strzeżcie się Greków i ich darów? Moja odpowiedź udzielona temu kłamcy i oszczercy znów przekracza 2500 znaków dopuszczanych na naszeblogi.pl. Więc znów – publikuję ją na innym serwisie, a czytelników naszeblogi.pl skieruję tu (o ile moja kulturalna i zgodna z prawdą odpowiedź nie zostanie wycięta przez tamtejszą cenzurę).

Uderz w klawiaturę, a plagiator się objawi 🙂

dlaczego nie obrzuci Mnie Pan tutaj stekiem wyzwisk, jak na nE?
Dlaczego Tutaj nie nazwie Mnie Pan: zdrajcą narodu moczarowców, syjonistą, alfonsem, etc., a także nie napisze jak fajnie się stało, że Jaruzelski wprowadził stan wojenny?
Dlaczego nie napisze Pan, że hitler został źle zrozumiany, a Katolicyzm to socjalizm, bez projektu gospodarki?
Dlaczego nie napisze Pan, że Jan Paweł II to Żyd, tak samo jak Benedykt XVI?
Czyżby bał się Pana Darskiego?
I słusznie :-))))))))))))))))))))))))) bochaterze, przez małe b i duuuuże ce-cha 🙂
A dlaczego pisze Pan wszystkie inwektywy anonimowo?
Liczy Pan, na to, że nikt Pana nie zna i nie wie, czym zajmował się, np przed latem 2012, kiedy to stał się Najprawdziwszym z Najprawdziwszych Polaków? Wszędzie gdzie się logował, zostawił ślady moczarowskich łap 🙂
Może spróbuje Pan napisać na Mnie na naszeblogi.pl donos, jak na nE?
Śmiało 🙂

Źródło: http://naszeblogi.pl/comment/reply/35184/916662#comment-916662

Ponieważ w międzyczasie usunięto moje wypowiedzi z naszeblogi.pl, pozwolę sobie załączyć zrzut ekranowy z powyższej wypowiedzi Szmidta – wraz z dowodem, że moje konto na naszeblogi.pl istniało: http://imageshack.us/a/img28/729/szmidtoszczerstwanaszeb.gif.

Przede wszystkim zaczyna Pan od bezczelnego kłamstwa:
1. nie jestem plagiatorem, autora tekstu podałem łącznie z odnośnikiem do oryginału, co każdy czytelnik może sprawdzić: http://wop.neon24.pl/post/84082,imperium-w-krotkich-spodenkach
2. pod Pana adresem z mojej strony nie padło ani jedno wyzwisko, o czym może się przekonać każdy, kto zechce się zapoznać z dyskusjami pod tekstami:
http://wop.neon24.pl/post/83943,apel-do-administracji-nowego-ekranu-w-sprawie-marka-szmidta
i
http://wop.neon24.pl/post/83813,judeokatolicyzm-a-polsko-zydowskie-braterstwo-broni
Natomiast – o czym również każdy może się przekonać – na zrzucie ekranowym zamieszczonym w moim artykule, Pan ma w zwyczaju odnosić się w sposób obraźliwy do rozmówców: http://wop.neon24.pl/post/83943,apel-do-administracji-nowego-ekranu-w-sprawie-marka-szmidta , jeśli komus mało, oto zrzut ekranowy innej Pana wypowiedzi pod moim adresem: https://palmereldritch1984.files.wordpress.com/2012/12/niepoprawni_szmidt.gif

Nigdy nie określiłem Pana mianem "zdrajcy narodu moczarowców" (Niklot nazwał Pana w dyskusji na prawica.net zdrajcą narodu, bez dodatkowych przymiotników, ale ja nie jestem Niklot; Pana wypowiedzi mają niemniej charaktre na tyle wymierzony w interesy narodu polskiego, że gdyby był Pan Polakiem, oskarżenie Pana o zdradę nie byłoby bezzasadne) ani alfonsem (to określenie padło pod Pana adresem ze strony Vortexa, którego wypowiedź została na Pana żądanie usunięta, jedyny ślad po niej to ten Pana komentarz: http://wop.neon24.pl/post/83943,apel-do-administracji-nowego-ekranu-w-sprawie-marka-szmidta#comment_717496 ). Żałuję, że nie zachowałem jego wypowiedzi, bo zawierała kilka interesujących obserwacji. Oczywiście nie jestem Vortex-em. Ma Pan tendencję do uznawania wszystkich, którzy Pana zdemaskowali za jedną i tą samą osobę.

W kwestii stanu wojennego nigdy nie padło z mojej strony sformułowanie jakoby jego wprowadzenie było "fajne". Stanowisko środowisk narodowych wobec stanu wojennego zostało opublikowane na Polskiej Myśli Narodowej wraz z filmem dokumentalnym obrazującym tło gospodarczo-dyplomatyczne tych zdarzeń: http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/12/13/stan-wojenny-13-xii-1981-kulisy-polityczne-ekonomiczne-i-stanowisko-stronnictwa-narodowego/

Nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że Hitler został źle zrozumiany. Hitler był despotą, szowinistycznym zbrodniarzem wojennym, opierającym się o największych posiadaczy-kapitalistów w III Rzeszy, a nie narodowcem czy socjalistą.
Również o katolicyzmie nigdy nie pisałem, że to socjalizm. Postulaty społeczno-ekonomiczne kościoła katolickiego nie są oparte na teorii wypracowanej w ramach nauk ekonomicznych i wykazują pewne pokrewieństwo z koncepcjami socjalistów, co nie jest zaskakujące, ponieważ tzw. katolicka nauka społeczna powstała po to, by odciągnąć radykalizujące się wskutek nędzy i bezrobocia masy od idei socjalistów i komunistów.

Nie piszę o pochodzeniu Karola Wojtyły ani J. Ratzingera, ponieważ nie ma to nic do rzeczy w tym miejscu, poza tym – nigdy niczego na ten temat nie pisałem, o czym już został Pan poinformowany: http://wop.neon24.pl/post/83943,apel-do-administracji-nowego-ekranu-w-sprawie-marka-szmidta#comment_716345 , mimo to powtarza Pan oszczerstwa pod moim adresem, licząc, że administracja naszeblogi.pl nie dopuści do opublikowania mojej wypowiedzi.

Pana Darskiego nie znam.
Czy zwracanie się do kogoś per "bochaterze, przez małe b i duuuuże ce-cha" jest przejawem poziomu dialogu, którego Pan oczekuje? Sądząc po https://palmereldritch1984.files.wordpress.com/2012/12/niepoprawni_szmidt.gif i http://img853.imageshack.us/img853/237/szmidtoszczerstwa.gif – tak. Tyle, że ja niekoniecznie mam ochotę do tego poziomu się zniżać.

> A dlaczego pisze Pan wszystkie inwektywy anonimowo?
Nie piszę żadnych inwektyw, co Pan powinien już do tej pory zauważyć. Posiadam pewien poziom ogłady intelektualnej, zupełnie obcy wielu osobom.

> Liczy Pan, na to, że nikt Pana nie zna i nie wie, czym zajmował się,
> np przed latem 2012, kiedy to stał się Najprawdziwszym z Najprawdziwszych
> Polaków? Wszędzie gdzie się logował, zostawił ślady moczarowskich łap 🙂

Szanowny panie, ślady mojej działalności w sieci sięgają dużo przed latem 2012 (i tylko Pana lenistwu mozna przypisać nieodnalezienie tychże), nie mam jednak nic wspólnego ze środowiskami moczarowskimi. Przyczyny niewystępowania pod pełnym imieniem i nazwiskiem zostały podane w tekście: “Katoliccy” architekci Judeopolonii – czyli: antypolska działalność agenturalna … i wynikają z troski o bezpieczeństwo współpracowników, rodziny i własne (przykłady D. Ratajczaka, T. Szczepańskiego, G. Wysoka i B. Jedynak, opisane w ww. tekście pokazują jasno, że są bardzo poważne powody dla niewystępowania "z odkrytą przyłbicą", zob. także Niebezpieczeństwa wynikające z rezygnacji przez publicystę z anonimowości …). Nie jest to jednak podyktowane strachem – lecz troską o bezpieczeństwo innych i koniecznością zabezpieczenia możności dalszej służby narodowi polskiemu. Wielu osobom procesy i szykany w pracy zamknęły usta bądź odebrały czas na działalność dla narodu polskiego.
Aktualizacja: Moje konto zostało przez administratorów naszeblogi.pl zablokowane. Wcześniej wielokrotnie cenzurowano tam moje (kulturalne, nienapastliwe) wypowiedzi. Dziś nie pozwolono na zamieszczenie sprostowania do steku bredni i oszczerstw Szmidta. Można zgadywać, jaką rolę w tym banie odegrał nasz "katolik" i miłośnik cywilizacji łacińskiej", który to obnosi się z obroną praw innych do głoszenia ich poglądów, byle nie na jego blogu – i byle nie demaskujących jego kłamstw, oszczerstw i antypolskiej działalności. pełny tekst mojej ostatniej, wyciętej przez naszeblogi.pl wypowiedzi publikuję tu: Za co zbanowano mnie na naszeblogi.pl

2 Responses to Naszeblogi.pl czy naszeblAgi.pl – czyli jak administracja tego serwisu chroni oszczerców przed zdemaskowaniem i knebluje demaskujących oszczerstwa

 1. iris says:

  Nie mam pojęcia, czy ten pan ma luźne śrubki, czy też 10. pracowników za plecami? Dzień w dzień, przez cały grudzień, około 9-10 rano znajdujemy jego kolejną notkę. Po której „występuje” z komentarzami na różnych blogach do 10 – 12 w nocy, niekiedy dłużej.

  Nie mam pojęcia, jak działać przeciwko takim — a są bardzo szkodliwi i są jak czołgi z niezachwianym pojęciem o własnej słuszności i żaden argument tego nie zmieni.
  ___________________
  Palmer.Eldritch.1984: Gdyby jakikolwiek argument coś miał zmienić, to nie byliby ideowcami-nacjonalistami (hasbara) albo straciliby pracę (płatna agentura). Oni są tu po to, żeby Polacy zmieniali zdanie.

  Sądzę jednak, że to zwykły starszy pan (przepraszam wszystkich innych starszych panów), ktory publikuje swoją książkę, rozdział po rozdziale, ponieważ nikt nie chciał jej kupić.
  ___________________
  Palmer.Eldritch.1984: Pani jest bardzo naiwna. Zaśmiecanie przestrzeni informacyjnej, zwodzenie, mylenie tropów, mącenie w głowach to jest bardzo ważna część walki prowadzonej przeciw Polakom. A teksty tego pana to bardzo prymitywny przekaz propagandowy, planowo stosujący przeplatanie niepopartych niczym tez rozpraszającymi uwagę ilustracjami. To metoda na unikanie analizowania tekstu przez czytelnika.

  Jakiś komentator napisał mu na naszeblogi:

  autor
  alto – 28.12.2012 12:50

  „Powiem szczerze: Jest pan manipulatorem historii Polski, którą kroi pan wg własnych potrzeb. Pańskie teksty slużą osłabianiu poczucia narodowego Polaków — co jest działaniem cynicznym i antynarodowym — i wprowadzaniu w błąd ludzi nie znających za dobrze historii Polski.”

  „Na wszelkie nie zgadzające się z pana „myślami” komentarze odpowiada pan wymijająco, uciekając się do sarkazmu, ataku ad personam na komentującego (do zboczeń seksualnych włącznie viz. NE) — w sumie projektuje pan. Megalomania także panu nie pomaga w obronie swoich „myśli”, a paternalistyczny ton po prostu śmieszy.”

  „W skrócie — brakuje panu głębszej refleksji na tematy, o których pan „pisze.” I brakuje panu kultury dyskusji — dowody pod pańskimi notkami na niepoprawni.”

  Niezwykła odpowiedź tego pana tutaj:
  http://naszeblogi.pl/35184-ad-imperium-w-krotkich-spodenkach-jana-engelgarda
  z niej sądzę, że coś tu, jakiś kłopot, coś tu nie jest w porządku. Ale jedzie, jak czołg, dopóki starczy mu paliwa.
  ___________________
  Palmer.Eldritch.1984: Nie, z tym panem wszystko w porządku. On realizuje zadanie. Jego krecia robota została zdemaskowana, teraz zajmuje się podważeniem tej dekonspiracji poprzez atak na wiarygodność tego, kto go zdemaskował. W sumie to jego działalność jest o tyle szkodliwa, że wyrządza krzywdę ludziom dostatecznie mało inteligentnym, by wierzyć w to, co pisze. I dostatecznie silnie wierzącym, by nabrać się na jego „katolicyzm” i „cywilizację łacińską”. Ogólnie – to dość ohydne działanie – krzywdzenie osób słabszych intelektualnie, wykorzystywanie czyichś niedostatków. Osoba inteligentna powinna sama zauważyć, gdzie jest oszukiwana przez Szmidta. Ale takie osoby dawno przestały czytać jego teksty. Krzywdzi więc naiwnych i słabszych intelektualnie.

  Czy w ogóle warto zajmować się takimi indywiduami? Dopóki są ze swoimi 100. czytelnikami i 4. komentującymi, to po co? Z drugiej strony, mogą urosnąć w siłę.
  ___________________
  Palmer.Eldritch.1984: Nie wolno nad tym przechodzić do porządku dziennego. Odkłamujemy całą antypolską retorykę – zespół argumentów, zespół kłamstw i szkodliwych postaw, a nie jednego Szmidta. Takich Szmidtów jest wielu. „Katolicy”, „konserwatyści” – a wszystko hasbara albo pożyteczni idioci i tzw. „gawnojedy” hasbary.

  Z tym panem jednak sprawa jest chyba bardziej skomplikowana. To po prostu fizycznie niemożliwe, aby dzień w dzień działać od 9 rano do północy (5-6 blogów), i każdego ranka nowa koszmarna notka. Coś mi tu nie gra.
  ___________________
  Palmer.Eldritch.1984: Samotny żydowski emeryt-ideowiec, albo „awatar” zespołu dezinformacyjnego mossadu/hasbary. Celem poznania lepiej „retoryki” i poglądów Szmidta polecam lekturę dyskusji pod tekstem na stopsyjonizmowi.wordpress.com : “Chamy” i “żydy” kolejna odsłona dramatu narodowego.

 2. iris says:

  „Ogólnie – to dość ohydne działanie – krzywdzenie osób słabszych intelektualnie, wykorzystywanie czyichś niedostatków. Osoba inteligentna powinna sama zauważyć, gdzie jest oszukiwana przez Szmidta. Ale takie osoby dawno przestały czytać jego teksty. Krzywdzi więc naiwnych i słabszych intelektualnie.”

  Tak, ma Pan rację — nie jestem historykiem, ale trochę wiem o historii Polski i nadal się uczę. Ale co ten pan wyprawia jest doprawdy skandaliczne. Nauczyć się czegoś za pierwszym razem poprawnie — to sukces. Oduczyć się czegoś błędnie nauczonego — to wymazanie z pamięci fałszu i zastąpienie go prawdą. Podwójna praca.

  Tego pana, najwyraźniej, zupełnie to nie obchodzi. Good Jove.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: