Uwagi czytelników

Wszelkie uwagi nie związane z tekstami proszę zamieszczać jako komentarze na tej stronie.

5 Responses to Uwagi czytelników

 1. Marysia says:

  Trudno jednoznacznie uznac jakas opinie za niezgodna z tekstem.Odniose sie w tym miejscu do wypowiedzi pani Nany.Jej reflaksja powstala chyba pod wplywem tego Panskiego tekstu o dzieleniu ludzi.Moze sie myle ,interpretujac wypowiedz Pani Nany.Moze Ona sama zechce cos na ten temat napisac.Kazdy ma swoj styl pisania.A Panskie teksty bardzo zlozone i ciekawe moga pobudzac do roznych refleksji,ktore nie zawsze moga odpowiadac oczekiwaniu autora tekstu,czyli Pana.Osobiscie lubie komentowac wybiorczo niektore spostrzezenia,ktore wydaja mi sie istotne i o ktorych mam jako takie wlasne spojrzenie i byc moze inne niz autora ,a czasami zblizone ,tylko inaczej wyartykulowane.

  _____________________
  Palmer.Eldritch.1984: Droga Pani Marysiu, prosiłbym o bardziej konkretne komentarze. Komentarze analityczne są mile widziane, na komplementy łasy nie jestem w ogóle.
 2. grzanek says:

  No i zakneblowali WPS…

  Palmer.Eldritch.1984: Blokada bloga za zamieszczenie linka do strony znajdującej się na „czarnej liście” wordpress.com. Tego typu blokady są automatyczne i zwykle krótkotrwałe, wystarczy napisać do administracji i po kilkudziesięciu godzinach strona jest przywracana.
 3. Lotna says:

  Pragnę zawiadomić, że Twoje konto na Niepoprawnych.pl zostało odblokowane, 23 grudnia, 2013. Powinieneś dostać także prywatną wiadomość emailową od Niepoprawnych na adres przypisany do konta na Niepoprawni.pl.
  Pozdrawiam,
  Lotna

  Palmer.Eldritch.1984: Niezmiernie mnie to cieszy, ale najpierw chciałbym wiedzieć, który punkt regulaminu złamałem. Na pytanie o to gavrion nie odpowiedział do dziś, czyli od miesiąca. Użeranie się z łobuzami uznaniowo i z naruszeniem własnego regulaminu blokującymi cudze blogi i konta jest mało zabawne. Nie zamierzam korzystać z niepoprawni.pl do momentu wytłumaczenia się administracji tej strony z jej działań, czyli podania uzasadnienia zablokowania mojego konta, z powołaniem się na konkretny punkt regulaminu i podaniem, która moja wypowiedź i wedle jakiej interpretacji złamała tenże regulamin. Przez cały czas działania na niepoprawni.pl miejscowa żydowska jaczejka „niepoprawnych” atakowała mnie bez pardonu, z naruszeniem regulaminu i zabiegała jednocześnie u administracji o blokowanie mojego konta, kilka razy doprowadzając do zablokowania tego konta, z oczywistym naruszeniem regulaminu niepoprawni.pl. „Amnestie” administracji niepoprawni.pl żywo przypominają w moim przypadku stalinowskie amnestie dla osób z premedytacją niewinnie skazanych. Biorąc pod uwagę histerycznie „antykomunistyczny” (a w efekcie – jedynie mącący Polakom w głowach) charakter niepoprawni.pl, powielanie stalinowskich metod w zarządzaniu serwisem i relacjach z blogerami jest żenującą kompromitacją.
 4. Aktualny adres strony Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej – http://wiernipolsce1.wordpress.com/

  Poprzednie nasze strony:

  strona http://wiernipolsce.wordpress.com/ została przejęta przez agenturę żydo-reżimu IIIRP.
  strona http://suwerenna.wordpress.com/ została zlikwidowana przez wordpress na żądanie agentury żydo-reżimu IIIRP.

 5. J.S. says:

  Kto odpowie mi na pytanie, kiedy złodzieje, którzy sprzedali i zniszczyli Polskę, trafią za kratki ?
  Dlaczego nikt ich nie rozlicza za zniszczenie tego kraju?
  Kolejny złodziej, który zamknął browar piwa gdańskiego ( 500 lat tradycji) wyszedł po podpisaniu umowy z teczką pełną pieniędzy. Teraz siedzi w Brukseli. Kolejny, który przehandlował porty i stocznie w Gdyni, bo obiecał to Merkel, co pomogło rozwinąć stocznie i porty Hamburga, jest szychą w Brukseli.
  Inny złodziej, który zlikwidował 4 kopalnie w Wałbrzychu, założył rodzinna spółkę do transportu węgla dla koksowni w Wałbrzychu… z USA. Podczas, gdy pokłady węgla koksującego w tym mieście sięgają 300 tysięcy ton.
  Złodzieje, oszuści, zdrajcy!!!
  Kiedy wreszcie spotka ich sprawiedliwość!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: